Sauer 303 v novém

Nejen krátké zbraně zajímají střelce. V každé Střelecké revui se najdou články určené i dalším zájemcům, například vojákům a nebo myslivcům. Pro myslivce může být zajímavý článek Sauer 303 v novém. Třistatrojka tvoří odchylku v běžné nabídce poměrně populárních německých kulovnic. Vybočuje svým mechanismem, je samonabíjecí. Různá omezení na tuto kategorii loveckých zbraní způsobila pokles zájmu a toho plynoucí i omezení nabídky. Ale Sauer 303 se stále drží ve výrobě a dokonce stál firmě i za vynaložení nákladů na modernizaci.

Představení novinky zorganizoval výrobce opravdu ve velkém stylu. Vybranou společnost pozval do školicího střediska v Německu. Tam se konala nejen prezentace se všemi náležitostmi. Hned vedle je firemní střelnice, pořadatelé náboji nešetřili, a tak se zájemci mohli doslova vyřádit. Podrobnosti o inovované kulovnici, jejích vlastnostech a zajímavosti z průběhu představování najdete na stranách 36 až 40 Střelecké revue číslo 10/2019.

Další nejen pro myslivce zajímavé články následují. Na stranách 41 až 45 se můžete podívat do zákulisí výroby luxusních loveckých zbraní značky Fanzoj a na stranách 46 až 48 se s vámi podělí o své zkušenosti český puškař zaměstnaný u světoznámé britské firmy Rigby. A dovíte se, proč tradiční sloní náboj 416 Rigby dostal mladšího bratříčka.

Autor: redakce
Publikováno: 7.10.2019 15:14:16
Kategorie: Právě vyšlo
Zobrazeno: 78x