Výzva: pište senátorům dnes a zítra (9. a 10. října)

Vážení všichni legální vlastníci zbraní, myslivci, střelci, členové klubů vojenské historie a všichni, kteří máte zájem na obhajování lidských a bezpečnosti obecně, sedněte si prosím dnes nebo nejpozději zítra na chvíli k počítači a pošlete na emailové adresy senátorů mail s níže uvedeným červeným textem – jednotlivě prosím, nikoliv hromadně jako spam… a proč?

Díky ohromné podpoře veřejnosti (více než 100.000 podpisů pod Petici) se naší Petici proti regulaci zbraní ze strany EU (www.peticezbrane.cz), sdružení na ochranu práva majitelů zbraní LEX (www.gunlex.cz) a Českomoravské myslivecké jednotě (www.cmmj.cz), podařilo s úspěchem prosadit přes tři čtení v poslanecké sněmovně, změnu ústavního zákona o bezpečnosti ČR, který nám v ČR přináší „zbraně do ústavy“ (zjednodušeně řečeno) tak, aby naše ústava byla jakousi pojistkou vlastnictví legálních zbraní proti zvůli ze strany EU, pokud by v budoucnosti došlo na nejhorší, jak nám varovně ukazuje současná poslední směrnice EU o zbraních…

Nyní musí tuto změnu ústavy potvrdit senát a hlasování v senátu je již teď ve středu 11. října 2017.
Je proto nutné napsat doposud nepřesvědčeným váhajícím senátorům (v příloze posílám seznam jejich webových adres, kde snadno najdete mailové kontakty) ve stručnosti jen toto - klidně použijte přímo tento koncept mailu prosím:

Dobrý den.

Vážený pane senátore (senátorko),
dovolte mi požádat Vás o následující. Ve středu 11. 10. 2017 má v senátu proběhnout hlasování o změně ústavního zákona o bezpečnosti ČR.
Na základě informací z veřejného slyšení na toto téma, které proběhlo v senátu dne 5. 10. 2017, mi dovolte Vám sdělit, že zcela souhlasím s kladnými stanovisky Petice proti regulaci soukromých zbraní, sdružení LEX, ČMMJ a že kategoricky nesouhlasím s postoji vyjádřenými pány senátory Dienstbierem, Láskou a právníkem panem Wintrem.
Proto Vás jako občan a volič žádám, abyste v prvé řadě, prosím, ve středu 11. 10. 2017 podpořil hlasování (aby hlasování nebylo odloženo) a hlavně, abyste hlasoval PRO změnu uvedeného ústavního zákona.
Mezi odbornou veřejností v tomto panuje dokonalá shoda a jak určitě víte, máte v tomto podporu také naprosté většiny běžných občanů, což bylo vyjádřeno i více než 100.000 podpisy pod petici.
Předem Vám moc děkuji a věřím, že se rozhodnete odborně správně, bez emocí  a na základě jasných exaktních faktů.  

S pozdravem

…XY…


Jak vidíte, je to jednoduché – bude to jen o chvíli práce s mailem a můžete tím věci HODNĚ pomoci.

Předem všem děkuji za rychlost a čas! Opravdu to prosím udělejte a šiřte rychle dále tuto prosbu-výzvu mezi své přátele a známé.

S pozdravem

Jaroslav Pekařík
člen petičního výboru
www.peticezbrane.cz

P.S.: zde prosím, najdete záznam celého veřejného slyšení v senátu ze dne 5. 10. 2017
http://www.senat.cz/cinnost/webtv/archiv.php?video=true&id_schuze=&zacatek=20171005003038&konec=20171005999999
Zjednodušeně řešeno: polopravdy, mýty, nesprávné analýzy a úvahy pánů Dienstbiera, Lásky a Wintra jsme několikrát vyvrátili, dokázali jsme, že se mýlí, ale oni „to své“ pak opět zopakovali jen jinak řečeno nebo s jiným slovosledem a „kořením“ navíc…
Já tam říkám svou „trošku do mlýna“ v čase od 3:16:50.

Autor: redakce
Publikováno: 9.10.2017 14:01:00
Kategorie: Právě vyšlo
Zobrazeno: 61x